Arrow ECS

Webinar IBM: Czy Twoje narzędzia marketingowe nadążają za Twoją wizją marketingu?

Webinar IBM: Czy Twoje narzędzia marketingowe nadążają za Twoją wizją marketingu?

Miasto: Online

Data: 13.06.2017

Typ wydarzenia: webinarium

O wydarzeniu

Z jakimi problemami i wyzwaniami mierzy się wspołczesny marketingowiec? Poznaj technologie, które nadążają za Twoją wizją marketingu.

 

 

 

 

Cyfrowymarketing, personalizacja ofert, wyjątkowe doświadczenia użytkowników, zwrot z inwestycji w działania marketingowe, budowanie głębokich relacji z klientami... To tylko kilka przykładów terminów, które możemy dziś znaleźć w opisie roli marketera. Ale czy faktycznie jesteśmy w stanie zająć się tym wszystkim gdy czas koncentracji klienta jest krótszy niż kiedykolwiek wcześniej? Spójrzmy prawdzie w oczy - dzisiejszy marketingowiec potrzebuje technologii, która nadąża za jego wizją.

 

Zarejestruj się na webinarium, podczas którego omówimy problemy i wyzwania, przed którymi stoją dziś marketerzy oraz przejdziemy przez przykład scenariusza, w którym bierze udział Ewa
- uczestniczka Maratonu Warszawskiego - oraz zespół marketingowy odpowiedzialny za wyjątkowe doświadczenia Ewy w kanałach cyfrowych.
Ten prosty, lecz rzeczywisty przykład sprawi, że zaczniesz się zastanawiać w jaki sposób możesz przenieść doświadczenie innych na swoją wizję biznesu! 

 

Start: 11:00 (przewidywany czas trwania webinarium to 45 minut), 13.06.2017 r.

 

Zarejestruj się już dziś, liczba miejsc ograniczona.

Do usłyszenia!

Wydrukuj
wróć na górę